SAZKA.CZ

https://www.sazkabet.cz/cz/kurzove-sazky/live/

Filtr sázek

Kurz:

Nabídka sportů

Váš tiket je prozatím prázdný

Váš tiket č. 1 ?

Vyskytl se problém při komunikaci se serverem. Zkuste to prosím později.

Sportovní pravidla

 


 

Fotbal

 Pro vyhodnocení fotbalových utkání platí, že budou vyhodnoceny na základě výsledku dosaženého v hrací době 90. min., pokud nejsou některé speciální sázky k danému utkání určeny i pro prodloužení nebo penaltový rozstřel.

V případě, že bude utkání předčasně ukončeno, budou veškeré speciální sázky určené pro toto utkání vráceny kromě těch sázek, které již bylo možné vyhodnotit ještě před ukončením zápasu. Tyto sázky musí být specifikovány, např. výkop v utkání, 1. roh, střelec 1. gólu, počet gólů (hranice 0,5; 1,5; 2,5; 3,5 gólů apod.).

V případě, že bude utkání předčasně ukončeno, a oficiální zdroj dané soutěže (např. vedení ligy) uzná výsledek v době ukončení, platí tento konečný výsledek i pro vyhodnocení. To se netýká speciálních sázek.

Pokud bude utkání odloženo nebo se neodehraje v přiměřeně dlouhé době (zpravidla 3 dny), bude takovéto utkání vyhodnoceno v kurzu 1. Sázky vsazené po zahájení utkání se hodnotí v kurzu 1.

 

Speciální sázky

Počet gólů, karet, rohů

Sázky týkající se počtu - gólů, rohů, žlutých nebo červených karet apod., budou vráceny kromě sázek, které již bylo možné vyhodnotit ještě před ukončením zápasu.

Karty udělené dodatečně po zápase nebo udělené hráči na střídačce se nezapočítávají.

Pro stanovení celkového součtu karet pro hráče platí pravidlo:

žlutá karta = 1 karta

červená karta = 2 karty

žlutá + červená karta = 3 karty

Druhá žlutá karta vedoucí k udělení červené karty se do celkového součtu karet udělených hráči nezapočítává. Hráč tak může ve výsledku obdržet maximálně tři karty.

1. gól, 1. roh, 1. aut

V případě že bude utkání předčasně ukončeno, budou sázky na 1. gól, roh, aut apod. vráceny, kromě těch sázek, které již byly naplněny před předčasným ukončením zápasu.

Hráč dá gól

Pokud hráč nastoupí do utkání, vstřelí gól a utkání bude předčasně ukončeno, bude tato sázka vyhodnocena jako výherní/prohraná.

Pokud hráč nenastoupí do utkání, budou sázky na tohoto hráče vráceny. Platí, že hráč musí do utkání nastoupit a vstřelit gól v základní hrací době – 90 min. Bude-li vypsán duel, který z hráčů vstřelí více gólů, a jeden z hráčů nenastoupí do utkání, budou tyto sázky vyhodnoceny v kurzu 1.

Padne branka v xx. minutě

Bude-li utkání předčasně ukončeno a dojde ke vstřelení gólu ještě před ukončením zápasu bude sázka vyhodnocená jako výherní/prohraná.

Místo konání utkání

V případě, že dojde ke změně místa konání, zůstávají sázky v platnosti za předpokladu, že místo konání nebude výhodou pro zúčastněné týmy.

Vlastní gól

Autor vlastního gólu nebude brán jako střelec pro účely vyhodnocení.

Výsledek 1. poločasu

V případě, že bude utkání předčasně ukončeno po odehrání 1. poločasu, bude zadán výsledek poločasu. Totéž platí i pro speciální sázky týkající se 1. poločasu za předpokladu, že došlo k jejich naplnění, např. počet gólů v 1.pol., počet rohů v 1.pol., přesný výsledek apod.

Nejlepší střelec

Sázka na střelce, který vstřelí v dané soutěži nejvíce gólů, přičemž vlastní góly se nezapočítávají. Bude-li více hráčů se stejným počtem gólů, bude sázka vyhodnocena v rámci pravidla „mrtvý doběh“, tedy že kurz se bude krátit podle počtu střelců.

Dvojitý výsledek (poločas - konečný výsledek)

V případě předčasného ukončení zápasu se sázky vrací. Prodloužení a penaltový rozstřel se nezapočítává.

Počet gólů – sudá/lichá

Pokud utkání skončí výsledkem 0-0, bude vyhodnoceno jako sudý počet gólů. Pokud bude utkání předčasně ukončeno budou sázky vráceny.

Domácí/hosté vstřelí gól

Vstřelí-li domácí/hosté gól a utkání bude předčasně ukončeno, zůstávají tyto sázky v platnosti.

 


 

Lední hokej

Pro vyhodnocení hokejových utkání platí, že budou vyhodnoceny na základě výsledku dosaženého v základní hrací době 60. min., pokud nejsou některé speciální sázky k danému utkání určeny i pro prodloužení nebo penaltový rozstřel např. vítěz utkání/postup.

V případě, že bude utkání předčasně ukončeno, budou veškeré speciální sázky určené pro toto utkání vráceny kromě těch sázek, které již bylo možné vyhodnotit ještě před ukončením zápasu. Tyto sázky musí být specifikovány, např. 1. vyloučení v utkání, 1. gól, střelec 1. gólu, počet gólů (hranice 3,5; 4,5; 5,5; 6,5 gólů apod.), trestné střílení v utkání.

V případě, že bude utkání předčasně ukončeno a oficiální zdroj dané soutěže (např. vedení ligy) uzná výsledek v době ukončení, platí tento konečný výsledek i pro vyhodnocení. To se netýká některých speciálních sázek.

Sázky na třetiny

Sázky týkající se třetiny zůstávají v platnosti za předpokladu, že třetina byla kompletně odehrána. Výjimku tvoří sázky u kterých již došlo k naplnění, např. 1. gól, 1. vyloučení, hráč dá gól, apod.

Sázky na Vítěze utkání/sázka bez remízy

V případě předčasného ukončení se sázky na vítěze utkání/sázka bez remízy vrací.

1 gól vstřelí

U předčasně ukončeného utkání zůstávají sázky na 1.gól v platnosti za předpokladu, že byly naplněny.

Počet branek v třetině/v zápase

U předčasně ukončeného utkání zůstávají sázky na počet gólů v třetině v platnosti, byla-li překročena hranice u počtu vstřelených gólů v třetině. Totéž platí u sázek na počet gólů v zápase.

Dvojitý výsledek 1. třetina/zápas

Sázka na výsledek 1. třetiny a celého zápasu (základní hrací doba). V případě předčasného ukončení zápasu se sázky vrací.

1. vyloučení

Sázka na tým, který bude mít v zápase (základní hrací doba) prvního vyloučeného hráče. Možnost X je vyhodnocena jako výherní, pokud nebude žádný vyloučený hráč nebo dojde k současnému vyloučení hráčů z obou týmů.

Gól v oslabení

Sázka na skutečnost, zda v zápase (základní hrací doba) vstřelí gól tým, který bude hrát v oslabení . Pro vyhodnocení neplatí gól při hře bez brankáře a vlastní gól.

Více vyloučení v 1. třetině

Sázka na tým, který bude mít více vyloučených v 1. třetině.

Co nastane první v 1. třetině

Sázka na možnost, která nastane v 1.třetině nejdříve - gól, vyloučení a nebo konec 1. třetiny.

Jak padne první gól

Sázka na uvedenou možnost při které padne v zápase (základní hrací doba) první gól:

  • stejně hráčů – první gól padne při stejném počtu hráčů na ledě a to i za situace, kdy bude signalizovaná výhoda,
  • přesilovka – první gól padne při přesilové hře,
  • oslabení – první gól vstřelí tým, který bude hrát v oslabení. Nepočítá se gól při hře bez brankáře,
  • trestné střílení – první gól padne z trestného střílení,
  • žádný gól – první gól nepadne, zápas skončí výsledkem základní hrací doby 0:0.

Počet gólů pod/nad 4g, pod/nad 5g, pod/nad 6g, pod/nad 7g

Sázka na hranici počtu gólů v zápase (základní hrací doba)– pokud bude počet gólů v zápase roven uvedené hranici pro počet gólů, budou sázky vráceny.

Hráč dá gól

Pokud hráč nastoupí do utkání, vstřelí gól a utkání bude předčasně ukončeno, bude tato sázka vyhodnocena jako výherní/prohraná.

Pokud hráč nenastoupí do utkání, budou sázky na tohoto hráče vráceny. Platí, že hráč musí do utkání nastoupit a vstřelit gól v základní hrací době – 60 min. Bude-li vypsán duel, který z hráčů vstřelí více gólů, a jeden z hráčů nenastoupí do utkání, budou tyto sázky vyhodnoceny v kurzu 1.

 

Speciální sázky k MS v hokeji – vyhodnocení vždy v souladu se statistikami Mezinárodní hokejové federace www.iihf.com

Počet střel

Sázka na pod/nad počet střel domácích nebo hostů.

Úspěšnost zákroků brankáře

Sázka na hranici pod/nad úspěšnosti zásahů brankáře - vyjádřena v procentech.

Počet kanadských bodů hráče v zápase

Sázka na pod/nad počet kanadských bodů v zápase (góly a asistence). 

2minutový trest hráče

Sázka na to, zda bude hráč v utkání potrestán 2-minutovým trestem – ANO/NE. V případě, že hráč obdrží pouze vyšší trest než 2-minutový, např. 5+do konce utkání a nebo osobní 10-ti minutový trest, bude tato sázka brána jako proherní.

Nejlepší hráč utkání

Sázka na to, který hráč na pozici brankář – obránce – útočník bude vyhlášen jako hráč utkání z týmu domácích a z týmu hostů. Netipuje se konkrétní jméno hráče, ale pozice hráče. 

Střelecký duel hráčů

Sázka na to, který z uvedených hráčů v daném dni vstřelí více branek v zápase. 

Duel kanadského bodování hráčů

Sázka na to, který z uvedených hráčů získá více kanadských bodů za góly nebo asistence v daném dni.

 


 

Tenis

U tenisových utkání nemají změny týkající se rozpisu, dne utkání, času, povrchu, místa konání vliv najeho hodnocení. Výjimku tvoří situace, kdy dojde ke změně hráče/hráčů podle oficiálního zdroje turnaje.

Skreč

Jestliže hráči nastoupí k tenisovému zápasu a jeden z těchto hráčů zápas skrečuje, je za vítěze tohoto zápasu považován právě ten hráč, který postupuje dále.

Vítěz jednotlivých setů

Pokud se neodehraje kompletní set, sázky budou vráceny. 

Handicap gamy

V případě předčasně ukončeného zápasu budou sázky na handicap vráceny. 

Počet gamů v zápase

Pokud bude zápas předčasně ukončen a nastane-li stav, ze kterého bude jasné, že stanovená hranice

pro počet gamů v zápase již byla překročena, dojde k vyhodnocení sázek. V opačném případě budou sázky vráceny. V případě, že dojde v tenisovém zápase za nerozhodnutého stavu na sety na tzv. Supertiebreak, je výsledek tohoto Supertiebreaku počítán jako 1 game. Supertiebreak končí, jestliže jeden z hráčů získá 10 bodů, popř. jeden z hráčů zvítězí rozdílem 2 bodů.

Počet gamů hráče v zápase

Pokud bude zápas předčasně ukončen a nastane-li stav, ze kterého bude jasné, že stanovená hranice

pro počet gamů hráče v zápase již byla překročena, dojde k vyhodnocení sázek. V opačném případě budou sázky vráceny.

1.set – handicap gamy

Pokud se neodehraje kompletní set, sázky budou vráceny.

1.set – počet gamů

Pokud bude zápas předčasně ukončen a nastane-li stav, ze kterého bude jasné, že stanovená hranice pro počet gamů v setu již byla překročena, dojde k vyhodnocení sázek. V opačném případě budou sázky vráceny.

1.set – přesný výsledek

Pokud se neodehraje kompletní set, sázky budou vráceny.

Handicap sety

V případě předčasně ukončeného zápasu budou sázky na handicap vráceny. 

Počet setů

V případě předčasně ukončeného zápasu budou všechny sázky vráceny, kromě případu, kdy by již byl rozehrán poslední set. 

1.set / zápas

Pokud bude odehrán 1.set a zápas bude skrečován, dojde k vyhodnocení sázek. Pokud se neodehraje kompletní 1.set, sázky budou vráceny. 

Tie-break v utkání

Sázky na tie-break zůstávají v platnosti za předpokladu, že došlo k předčasnému ukončení zápasu a skončil některý set v utkání tie-breakem. V opačném případě budou sázky vráceny.

Tie-break v setu

V případě, že v určeném setu dojde předčasně k ukončení zápasu, budou sázky na tie-break vráceny. Pokud však bude stav setu 6:6 a bude rozehrán tie-break, bude sázka vyhodnocena s výsledkem "ano". 

Kanár v zápase

Pokud došlo k naplnění sázky (6:0,0:6) sázky se vyhodnotí. V opačném případě budou sázky vráceny. 

Přesný výsledek

Pokud se neodehraje reglementem turnaje stanovený počet setů nebo dojde k jeho změně, sázky budou vráceny.

Vyhraje alespoň jeden set

V případě předčasně ukončeného zápasu, bude sázková příležitost vyhodnocena pouze za předpokladu, že byla naplněna podstata této sázky, tzn. hráč vyhrál set. V opačném případě budou sázky vráceny.

Sudá / lichá

V případě předčasně ukončeného zápasu budou sázky vráceny.

Počet es/dvojchyb

U sázek na počet es/dvojchyb v zápase budou veškeré sázky vráceny s výjimkou, kdy vyhodnocení na počet es/dvojchyb v utkání již bylo naplněno.

Více es/dvojchyb

V případě předčasného ukončeného zápasu budou sázky na více es/dvojchyb vráceny.

Přesné umístění na turnaji

Pro vyhodnocení přesného umístění na turnaji platí, že:

Výsledek 1 – vítěz turnaje

 Výsledek 2 – poražený finalista

Výsledek 4 – semifinalista
Výsledek 8 – čtvrtfinalista
Výsledek 16 – hráč skončil mezi posledními 16 hráči
Výsledek 32 - hráč skončil mezi posledními 32 hráči

 

 


 

Motosport

Formule 1, Motocykly, Plochá dráha

Dvojice – kdo lépe

Sázky na to, který z dvojice závodníků se umístí lépe. V případě, že jeden z dvojice do závodu nenastoupí, sázky se vrací.

Pokud oba jezdci z dvojice do závodu nastoupí a během závodu jeden z nich odstoupí, vyhrává ten jezdec který se umístí lépe v klasifikaci.

Pokud oba jezdci z dvojice do závodu nastoupí a během závodu oba odstoupí, sázky se vrací.

Umístění závodníka

Pokud jezdec do závodu nenastoupí, budou sázky na tohoto jezdce vráceny. V případě odstoupení závodníka během závodu, zůstávají sázky v platnosti.

Diskvalifikace

V případě, že již byla zahájena výplata výher, nemá případná diskvalifikace vliv na hodnocení sázek.

Kvalifikace

Sázky určené na vítěze kvalifikace se určí podle oficiálního času soutěže. Případná penalizace nemá na hodnocení vliv.

Nejrychlejší kolo

Vítěz je určen na základě oficiálního zdroje soutěže.

 


 

Basketbal

Veškeré sázky na basketbalové utkání musí začít podle oficiálního času zahájení utkání. V případě předčasně ukončeného utkání, zůstávají v platnosti veškeré speciální sázky, jejichž určení již bylo naplněno, např. výsledek čtvrtiny/poločasu, počet bodů po čtvrtině/poločasu.

Počet bodů v utkání, Počet bodů hráče a handicap

Sázkové příležitosti týkající se počtu bodů v utkání, počtu bodů hráče a handicap se budou vyhodnocovat vč. prodloužení.

 


 

Baseball

Pro hodnocení baseballového utkání se použijí oficiální stránky soutěže. Rozhodné je datum a čas utkání. Pokud dojde k tomu, že dvojice týmů odehraje v jeden den dva zápasy tzv. double-header), použije se pro hodnocení první z nich.

V případě předčasného ukončení utkání budou sázky vráceny s výjimkou zápasu, kde bylo odehráno alespoň 5 směn a byl vydán oficiální výsledek utkání (utkání se nebude opakovat).

 


 

Americký fotbal

Sázkové příležitosti týkající se počtu bodů v utkání a handicap se budou vyhodnocovat vč. prodloužení.

 


 

Zimní sporty

Alpské lyžování, Klasické lyžování, Biatlon, Severská kombinace, Skoky/Lety na lyžích, Rychlobruslení

Pro vyhodnocení se používají oficiální výsledky zveřejněných podle dané mezinárodní federace – FIS, IBU, ISU.

Umístění závodníka

Pokud závodník do závodu nenastoupí, budou sázky na tohoto závodníka vráceny. V případě odstoupení závodníka během závodu zůstávají sázky v platnosti.

Diskvalifikace

V případě vyhlášení oficiálního výsledku a zahájení výplaty výher nebude brán zřetel na jeho pozdější případnou změnu z důvodu kontumace, diskvalifikace, dopingu apod.

Kvalifikace

Sázky určené na vítěze kvalifikace se určí podle oficiálního času soutěže.

 

Alpské lyžování

Dvojice – kdo lépe

Sázky na to, který z dvojice závodníků se umístí lépe podle oficiálních výsledků klasifikace závodu. Pokud nebude ani jeden z uvedených závodníků klasifikován, resp. nedokončí závod, sázky se vrací.

V případě, že jeden z dvojice do závodu nenastoupí, sázky se vrací. Pokud oba závodníci z dvojice do závodu nastoupí a během závodu jeden z nich odstoupí, vyhrává ten závodník, který se umístí lépe v klasifikaci.

Pokud oba závodníci z dvojice do závodu nastoupí a během závodu oba odstoupí, sázky se vrací.

V případě, že závodník nastoupí do kvalifikace a postoupí do hlavního závodu, kterého se nebude moci z jakýchkoli důvodů zúčastnit, sázky se vrací.

 

Klasické lyžování / Biatlon / Severská kombinace

Dvojice – kdo lépe

Sázky na to, který z dvojice závodníků se umístí lépe podle oficiálních výsledků klasifikace závodu.

V případě, že jeden z dvojice závodníků do závodu nenastoupí, sázky se vrací.

Pokud oba závodníci z dvojice do závodu nastoupí a během závodu jeden z nich odstoupí, vyhrává ten závodník, který se umístí lépe v klasifikaci.

Pokud oba závodníci z dvojice do závodu nastoupí a během závodu oba odstoupí, sázky se vrací.

V případě, že závodník nastoupí do kvalifikace a postoupí do hlavního závodu, kterého se nebude moci z jakýchkoli důvodů zúčastnit, sázky se vrací.

U vícekolových závodů dojde k vyhodnocení pouze za předpokladu, že oba závodníci závod dokončí a budou klasifikováni podle platných oficiálních výsledků.

 

Skoky / Lety na lyžích

Dvojice – kdo lépe

Sázky na to, který z dvojice závodníků se umístí lépe podle oficiálních výsledků klasifikace závodu.

V případě, že jeden z dvojice závodníků do závodu nenastoupí, sázky se vrací.

Pokud oba závodníci z dvojice do závodu nastoupí a během závodu jeden z nich odstoupí, vyhrává ten závodník, který se umístí lépe v klasifikaci.

Pokud oba závodníci z dvojice do závodu nastoupí a během závodu oba odstoupí, sázky se vrací.

 

 


Bojové sporty

Pro vyhodnocení zápasů bojových sportů platí, že budou vyhodnoceny na základě výsledku dosaženého v základních kolech, případně v nastaveném kole, tzv. Extraroundu. Vyhodnocení vždy vychází z oficiálních výsledků dosažených v ringu v rámci sportovní akce/turnaje.

U bojových sportů nemají změny týkající se rozpisu, dne utkání, času, sportoviště a nebo místo konání, vliv na jeho hodnocení. Výjimku tvoří situace, kdy dojde ke změně soupeře podle oficiálního zdroje turnaje. V případě, že bude zápas zrušen nebo změněn soupeř, budou veškeré sázky určené pro tento konkrétní zápas vráceny.

 

Tip na vítěze

Sázka na vítěze z určené dvojice. V případě, že dojde k situaci, že bude utkání vyhodnoceno jako remíza (ukončení bez vítěze, tzv. No Contest – MMA), budou veškeré sázky na toto utkání vráceny. Pokud by došlo k situaci, že utkání nemohlo být z objektivních příčin dokončeno, budou rovněž veškeré sázky na toto utkání vráceny.

 

Výhra před limitem

Jedná se o vítězství jednoho ze závodníků před dokončením časového limitu v daném kole. Nastává i v případě, že dojde k diskvalifikaci zápasníka.

 

Vítěz pyramidy

U několikačlenné pyramidy (min. 4 bojovníci, min. 2 zápasy) v rámci jednoho nebo více turnajů je vítězem ten, který se z osmifinále, čtvrtfinále, semifinále probojuje do finále a tento finálový zápas vyhraje.

 

Oficiální výsledek

U ringových sportů se bojuje do rozhodnutí a v případě, že se nerozhodne do časového limitu, nastává tzv. Extraround. U zápasů thajského boxu a MMA může nastat situace, kdy zápas bude ukončen jako remízový.

U tenisových utkání nemají změny týkající se rozpisu, dne utkání, času, povrchu, místa konání vliv na jeho hodnocení. Výjimku tvoří situace, kdy dojde ke změně hráče/hráčů podle oficiálního zdroje turnaje.

Skreč 

Jestliže hráči nastoupí k tenisovému zápasu a jeden z těchto hráčů zápas skrečuje, je za vítěze tohoto zápasu považován právě ten hráč, který postupuje dále.

Vítěz jednotlivých setů 

Pokud se neodehraje kompletní set, sázky budou vráceny. 

Handicap gamy 

V případě předčasně ukončeného zápasu budou sázky na handicap vráceny. 

Počet gamů v zápase 

Pokud bude zápas předčasně ukončen a nastane-li stav, ze kterého bude jasné, že stanovená hranice

pro počet gamů v zápase již byla překročena, dojde k vyhodnocení sázek. V opačném případě budou sázky vráceny. V případě, že dojde v tenisovém zápase za nerozhodnutého stavu na sety na tzv. Supertiebreak, je výsledek tohoto Supertiebreaku počítán jako 1 game. Supertiebreak končí, jestliže jeden z hráčů získá 10 bodů, popř. jeden z hráčů zvítězí rozdílem 2 bodů.

Počet gamů hráče v zápase 

Pokud bude zápas předčasně ukončen a nastane-li stav, ze kterého bude jasné, že stanovená hranice

pro počet gamů hráče v zápase již byla překročena, dojde k vyhodnocení sázek. V opačném případě budou sázky vráceny.

1.set – handicap gamy 

Pokud se neodehraje kompletní set, sázky budou vráceny.

1.set – počet gamů 

Pokud bude zápas předčasně ukončen a nastane-li stav, ze kterého bude jasné, že stanovená hranice pro počet gamů v setu již byla překročena, dojde k vyhodnocení sázek. V opačném případě budou sázky vráceny.

1.set – přesný výsledek 

Pokud se neodehraje kompletní set, sázky budou vráceny.

Handicap sety 

V případě předčasně ukončeného zápasu budou sázky na handicap vráceny. 

Počet setů 

V případě předčasně ukončeného zápasu budou všechny sázky vráceny, kromě případu, kdy by již byl rozehrán poslední set. 

1.set / zápas 

Pokud bude odehrán 1.set a zápas bude skrečován, dojde k vyhodnocení sázek. Pokud se neodehraje kompletní 1.set, sázky budou vráceny. 

Tie-break v utkání 

Sázky na tie-break zůstávají v platnosti za předpokladu, že došlo k předčasnému ukončení zápasu a skončil některý set v utkání tie-breakem. V opačném případě budou sázky vráceny.

Tie-break v setu 

V případě, že v určeném setu dojde předčasně k ukončení zápasu, budou sázky na tie-break vráceny. Pokud však bude stav setu 6:6 a bude rozehrán tie-break, bude sázka vyhodnocena s výsledkem "ano". 

Kanár v zápase

Pokud došlo k naplnění sázky (6:0,0:6) sázky se vyhodnotí. V opačném případě budou sázky vráceny.

Přesný výsledek

Pokud se neodehraje reglementem turnaje stanovený počet setů nebo dojde k jeho změně, sázky budou vráceny.

Vyhraje alespoň jeden set

V případě předčasně ukončeného zápasu, bude sázková příležitost vyhodnocena pouze za předpokladu, že byla naplněna podstata této sázky, tzn. hráč vyhrál set. V opačném případě budou sázky vráceny.

Sudá / lichá

V případě předčasně ukončeného zápasu budou sázky vráceny.

Počet es/dvojchyb

U sázek na počet es/dvojchyb v zápase budou veškeré sázky vráceny s výjimkou, kdy vyhodnocení na počet es/dvojchyb v utkání již bylo naplněno.

Více es/dvojchyb

V případě předčasného ukončeného zápasu budou sázky na více es/dvojchyb vráceny.

Přesné umístění na turnaji

Pro vyhodnocení přesného umístění na turnaji platí, že:

Výsledek 1 – vítěz turnaje
Výsledek 2 – poražený finalista
Výsledek 4 – semifinalista
Výsledek 8 – čtvrtfinalista
Výsledek 16 – hráč skončil mezi posledními 16 hráči
Výsledek 32 - hráč skončil mezi posledními 32 hráči