SAZKA.CZ

https://www.sazkabet.cz/cz/kurzove-sazky/live/

Filtr sázek

Kurz:

Nabídka sportů

Váš tiket je prozatím prázdný

Váš tiket č. 1 ?

Vyskytl se problém při komunikaci se serverem. Zkuste to prosím později.

Zákaznická podpora pro dotazy mimo často kladné otázky?

Pokud jste odpověď na svou otázku nenašli ve FAQ níže, případně ve Statutu SAZKA Klubunapište nám nebo volejte infolinku 266 12 11 55.

NENAŠLI JSTE ODPOVĚĎ NA SVŮJ DOTAZ?

Týká se Vaše otázka Sazka Betu, ale nenašli jste odpověď ve FAQ ani ve Statusu SAZKA Klubu? Naše zákaznická podpora je Vám plně k dispozici a pokusí se Vám na ni odpovědět. Napište nám nebo zavolejte na 266 12 11 55. 


Často kladené otázky (FAQ)

Vážení zákazníci dovolte nám Vám oznámit, že dne 15.11.2016 v 0:00 hod. bude ukončen příjem Kurzových sázek SAZKA BET na terminálech AIO na všech pobočkách, výplata výher nebude omezena.

Vážení členové SAZKA KLUBU,

dovolujeme si Vás upozornit, že platnost bodů, které jste nasbírali při svém sázení na www.sazkabet.cz, vyprší 31.12.2016. Využijte možnosti za tyto body nakoupit kurzové zvýhodnění a zdvojnásobte svou výhru, nebo si za body objednejte SMS s výsledkem tiketu.

1.1.2017 budou všechny nevyčerpané body z Vašich bodových kont, v souladu s ustanovením §16 odst.3 Statutu Sazka Klubu, smazány a od tohoto data nebudou již body za sázky nabízeny.

Váš SAZKA KLUB.

 

Registrace, změna či obnova údajů


Jak se mohu zaregistrovat do Sazka Bet?

Zaregistrovat se můžete dvěma způsoby: buď vyplňte registrační formulář on-line a na pobočce Sazky jen ověřte svůj věk a totožnost, nebo celou registraci projďete s obsluhou terminálu. Více informací k registraci najdete zde.

 

Co je „registrační kód“ a k čemu slouží?

Registrační kód obdržíte při registraci on-line. Slouží k rychlému dokončení registrace na specializovaných pobočkách Sazky, kdy obsluha ověří váš věk a zadané údaje. Díky kódu je možné okamžitě spárovat vaši on-line registraci a údaje poskytnuté obsluze terminálu.

Registrační kód je 15místný číselný kód, který se vám zobrazí po dokončení on-line registrace. Můžete si jej vytisknout jako číslo či čárový kód. Zároveň vám jej zašleme jako SMS.

 

Nemám registrační kód, co mám dělat?

Pokud po dokončení on-line registrace neobdržíte registrační kód, napište nám nebo volejte infolinku 266 12 11 55.

 

Co je „bezpečnostní kód“ a k čemu slouží?

Bezpečnostní kód vám udělíme po úplném dokončení registrace (tedy po ověření vašeho věku a kontaktních údajů). Jde o unikátní 6místné číslo, kterým se prokážete při citlivých operacích s vaším Sazka Bet účtem:

  1. Změna údajů: heslo, telefonní číslo, e-mail, číslo bankovního účtu, adresa
  2. Platba nebo výběr z Peněžního konta na terminálech Sazky
  3. Aktivace, deaktivace a výměna karty Sazka Bet (SAZKA Klubu) na terminálech Sazky.

Pomoc, nemám bezpečnostní kód! (ztráta, zapomenutí…)

Jednoduše si vygenerujte nový bezpečnostní kód, stačí vám k tomu jen váš mobilní telefon. Pozor! Nevytvářejte nový kód, pokud jste přišli také o telefon.

Jak vygenerovat nový kód:

  1. Přihlaste se ke svému účtu Sazka Bet.
  2. V záložce Můj účet -> Registrační údaje zadejte své heslo do kolonky Změna bezpečnostního kódu.
  3. Během pár minut vám na mobilní telefon přijde nový bezpečnostní kód.

V případě, že jste ztratili také telefon, proveďte tento krok až v okamžiku, kdy u sebe budete mít novou kopii své simkarty (s původním telefonním číslem).

 

Zapomněl jsem své přihlašovací údaje, co mám dělat?

Zapomenuté heslo

Na stránce pro přihlášení klikněte na Zapomněli jste heslo. Pro obnovu hesla budete potřebovat své členské číslo Sazka Bet (SAZKA Klubu) (najdete jej na kartičce pod čárovým kódem) a číslo registrovaného mobilního telefonu.

Nové heslo vám zašleme formou SMS nebo na e-mail, který jste zadali při registraci.

Zapomenutý login (přihlašovací jméno)

Pokud jste zapomněli login, bude potřeba zavolat na infolinku 266 12 11 55. Operátor si ověří vaši totožnost a poté vám zašle login na váš registrovaný e-mail.

 


 

Finanční transakce


Jak mohu vložit peníze na svůj Sazka Bet účet (Peněžní konto)?

Po přihlášení naleznete širokou škálu možností, jak si na účet vložit prostředky. Nabízí se vám několik jednoduchých možností:

a) Hotově

Na terminálu Sazky požádejte obsluhu o vklad na Peněžní konto a prokažte se svou kartou Sazka Bet (SAZKA Klubu). Obsluha vám po dokončení transakce vytiskne potvrzení o vkladu, které si uchovejte pro případ reklamace.

b) Platební kartou

Půjdete na záložku v horním menu „Můj účet“, kliknete na „Vklad peněz“ a zvolte volbu „Vložit peníze platební kartou“. Zvolte si částku, kterou chcete vložit na svůj hráčský účet a klikněte na tlačítko „Potvrdit“. Poté budete přesměrovány na zabezpečenou platební bránu, kde vyplníte údaje na své platební kartě.

c) Platebním převodem

Navštivte sekci „Vklad peněz“ a zvolte jeden ze způsobů online plateb, pokud nechcete využít možnosti vkladu platební kartou.

Pokud mezi uvedenými způsoby online plateb Vaše banka není, zvolte možnost poslední položkou „Vložit peníze: Běžný bankovní převod“. Automaticky se Vám vygeneruje číslo účtu s Vaším variabilním symbolem, kterou zaplatíte pomocí internetového bankovnictví nebo přímo vkladem ve Vaší bance.

 

Jak mohu vybrat peníze ze svého Sazka Bet účtu?

Pro výběr prostředků máte dvě možnosti:

a) V hotovosti na pobočce Sazky

Na terminálu Sazky požádejte obsluhu o výběr z Peněžního konta a prokažte se svou kartou Sazka Bet (SAZKA Klubu). Obsluha vám po dokončení transakce vytiskne potvrzení o výběru, které si uchovejte pro případ reklamace.

Minimální částka pro tento výběr je 100 Kč.

b) Převodem na bankovní účet

Pokud máte ke svému Sazka Bet (Sazka Klub) účtu připojený bankovní účet. Zvolte možnost výběr peněz bankovním převodem.

Pokud bankovní účet připojený ještě nemáte, jednoduše jej přidejte na stránce Můj účet -> Registrační údaje. Pro uložení budete potřebovat svůj bezpečnostní kód, který jste obdrželi po dokončení registrace.

 


 

Vstupní bonusy


Chci se zaregistrovat na SAZKA BET, mám nárok na všechny bonusy?

Každý nově registrovaný hráč má nárok na výběr z bonusů, 10 sázek na zkoušku, bonus Rentiér nebo VIP bonus.

 

Co je bonus SÁZKA BEZ RIZIKA?

Sázka bez rizika je bonus, se kterým můžete jen vyhrát. Pokud bude Vaše sázka výherní, bude Vám připsána výhra, pokud bude nevýherní, vsazená částka Vám bude vrácena zpět na peněžní konto klientského účtu.

Využijete ho zaškrtnutím možnosti „Sázka bez rizika“ ve spodní části tiketu, který si chcete vsadit.

Bonus může obsahovat specifické podmínky (např. výše bonusu, typ sázky, na který lze bonus využít, termín platnosti apod.), které vždy najdete buď v emailu, který vám zasíláme s informací o přidělení bonusu nebo po přihlášení ke svému klientskému účtu v sekci „Můj účet“ – „Moje bonusy“.

Sázku bez rizika můžete využít pouze s dostatečnou výší peněz na svém hráčském účtu. Nezapomeňte si proto dobít, abyste mohli bonus využít.

 

Vybral jsem si 10 sázek na zkoušku a vložil jsem na své konto 350 Kč, o kolik budu vlastně hrát?

Pokud jste první vklad vložil 350 Kč, budou vaše sázky bez rizika 10x v hodnotě 35 Kč.

 

Jak poznám kolikátou sázku bez rizika mám vsazenou?

Pokud jste přihlášen na Sazka Bet, v sekci můj účet - moje bonusy je přehled vašich aktivovaných a použitých bonusových sázek.

 

Mohu si vsadit bonusovou sázku i jako live sázku?

Ano, bonusovou sázku lze vsadit i jako live sázku.

 


 

 

Ostatní


Kde najdu základní dokumenty SAZKA Klubu?

Kde najdu svůj PIN a PUK?

Kódy PIN a PUK jsou nyní nahrazeny jedním, tzv. „Bezpečnostním“ kódem. Nově registrovaní uživatelé jej obdrží automaticky po dokončení registrace.

Pokud jste dříve využívali systém sazkatip.cz, můžete si Bezpečnostní kód vygenerovat na stránce Můj účet -> Registrační údaje. Tento nový kód slouží pro vaši identifikaci při citlivých operacích s vaším Sazka Bet účtem.

 

Chci zrušit svůj účet, jak mám postupovat?

Nejprve si vyberte nebo převeďte na účet veškeré prostředky z Peněžního konta. Poté nám napište pomocí kontaktního formuláře nebo na e-mail info@sazka.cz. Jakmile to bude možné, Vás kontaktuje náš operátor, se kterým se dohodnete zrušení účtu v SAZKA Klubu (platí i pro Sazka Bet).

 

Jak mohu řešit nespokojenost se službou Sazka Bet?

Napište prosím na info@sazka.cz, kde vám rádi pomůžeme. My se pokusíme vyřešit věc k vaší plné spokojenosti.

V případě, že dojde mezi SAZKA a.s. a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu ze smlouvy o hře, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15 120 00 Praha 2
Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.