SAZKA.CZ

https://www.sazkabet.cz/cz/kurzove-sazky/live/

Filtr sázek

Kurz:

Nabídka sportů

Váš tiket je prozatím prázdný

Váš tiket č. 1 ?

Vyskytl se problém při komunikaci se serverem. Zkuste to prosím později.

Jak se zaregistrovat?


Registrace

Vyplňte registrační formulář. Tento způsob registrace je rychlejší, skoro vše můžete udělat on-line. Registraci můžete rovněž dokončit na specializovaných pobočkách Sazky.


Kde mohu dokončit registraci Sazka Bet?


Sběrny

Zastavte se na některé z našich specializovaných poboček a celou registraci proveďte přímo na místě. Na pobočce sice strávíte o chvilku déle, ale nemusíte s sebou mít nic jiného než občanský průkaz a číslo registrace, které obdržíte emailem a sms.


Jak probíhá registrace?


Vyplňte registrační formulář
Zaregistrujte se on-line na www.sazkabet.cz


Získejte registrační kód a navštivte naši nejbližší specializovanou pobočku. Po potvrzení zadaných údajů získáte registrační kód. Ten Vám pro jistotu pošleme i jako SMS na Váš mobilní telefon.

 

Získáte kartu Sazka Bet, která slouží pro vklady a výběry a můžete již nerušeně hrát.


Jak se zaregistrovat přímo na pobočce Sazka Bet?


Navštivte naši specializovanou pobočku.
Zastavte se na pobočce Sazka Bet a požádejte obsluhu o registraci do Sazka Bet (SAZKA Klubu). Nezapomeňte si s sebou vzít občanský průkaz pro ověření plnoletosti.


Požádejte o registraci do Sazka Bet
Obsluha vás požádá o údaje potřebné k registraci. Obsluha také zkontroluje vaši totožnost a plnoletost podle občanského průkazu.


Získáte kartu Sazka Bet
Po dokončení registrace obdržíte potvrzení o registraci a kartu do Sazka Bet. Na mobilní telefon Vám přijde jednorázové heslo pro přihlášení k vašemu novému účtu na Sazka Bet.


 Přihlaste se na www.sazkabet.cz. Jako přihlašovací jméno (login) použijte číslo uvedené na kartě Sazka Bet (SAZKA Klubu) najdete jej pod čárovým kódem). Jako heslo použijte jednorázové heslo, které vám přišlo na mobilní telefon.


Změňte si své přihlašovací údaje 
Po přihlášení si změňte své přihlašovací údaje (přihlašovací jméno a heslo).Na mobilní telefon Vám pak přijde bezpečnostní kód, který budete potřebovat pro některé operace se svým účtem na Sazka Bet.